NAVNE OG ADRESSER PÅ KONFIRMANDER – 2019

STORE BEDEDAG D. 17 MAJ

Essenbæk kl. 09.00

Kristian Friis, Skolevej 17, Drastrup, 8960 Randers SØ

Merle Elise Ankersen, Askevej 9, Assentoft, 8960 Randers SØ

Lukas Skov Wiemert, Langdalen 49, Assentoft, 8960 Randers SØ

Lucas Laron Klitgaard, Lærkevej 7, Assentoft, 8960 Randers SØ

Oliver M. Borup, Sanglærkevej 6, Assentoft, 8960 Randers SØ

Signe Kruse Johansen, Grenåvej 228, 8960 Randers SØ

Mette Mørum Villadsen, Drastrupgårdsvej 22, 8960 Randers SØ

Jonathan Qvottrup Wiegand Pedersen, Storegade 42, Assentoft, 8960 Randers SØ

Kasper Klemen Emborg, Gl. Grenåvej 207, Drastrup, 8960 Randers SØ

Luna T. Søby, Lærkevej 3, Assentoft, 8960 Randers

Hørning kl. 09.30

Nikolaj Krogh Andreassen, Kærsangervej 1, Hørning, 8960 Randers SØ

Louise Højer Bruun, Langgade 39, Hørning, 8960 Randers SØ

Noah Møller Gerold, Rodenlud 11, Hørning, 8960 Randers SØ

Laura Vedel Larsen, Præstedalsvej 14, Hørning, 8960 Randers SØ

Lasse Mohr Thuesen, Fløjstrupvej 26, 8960 Randers SØ

Virring kl. 10.45

Katrine Panduro, Dybdalhegnet 8, Assentoft, 8960 Randers SØ

Mark Norring Aabo Søgaard, Vandbækvej 8, Uggelhuse, 8960 Randers SØ

Jesper Ladefoged Gulløv, Stationsvej 4, Uggelhuse, 8960 Randers SØ

Camille Ladefoged Gulløv, Stationsvej 4, Uggelhuse, 8960 Randers SØ

Mikkel Stilling Blichfeldt. Kastrupvej 6, Langkastrup, 8960 Randers SØ

Essenbæk kl. 11.30

Christian Hjort Bai Lyngbye, Solvænget 1, Assentoft, 8960 Randers SØ

Marcus Andersen, Askevej 13, Assentoft, 8960 Randers SØ

Mie Kathrine Olesen, Falkevej 36, Assentoft, 8960 Randers SØ

Jonas Kragh Zachariassen, Klostervej 8, Assentoft, 8960 Randers SØ

Camilla Overgaard, Skovsangervej 1, Assentoft, 8960 Randers SØ

Lærke Gregersen, Sandagervej 11, Assentoft, 8960 Randers S

Daniel Illum Greve, Søndermarken 13, 8960 Randers SØ

Lasse Kriegbaum Knudsen, Mågevej 11, Assentoft, 8960 Randers SØ

Mads Knudsen, Østervænget 8, Assentoft, 8960 Randers SØ

Jeppe Frausing Kristensen, Storegade 21, Assentoft, 8960 Randers SØ

Gustav Domino Christensen, Gyvelvej 2, Assentoft, 8960 Randers SØ

Mads Prang Steffensen, Ebbeshøjvej 3, Virring, 8960 Randers SØ

Mathias Andersen, Askevej 13, Assentoft, 8960 Randers SØ

Sebastian Mølgaard Gertsen, Sanglærkevej 29, Assentoft, 8960 Randers SØ

Anna Alvilda Lund, Askevej 25, Assentoft, 8960 Randers SØ

Astrid Bang Petersen, Kallehavevej 4, Årslev, 8960 Randers SØ

Sander Brinch Hansen, Sanglærkevej 8, Assentoft, 8960 Randers SØ

Mathias Gyldenløve Langdahl, Skolevej 29, Drastrup, 8960 Randers SØ

Mille Mai Skaftved Mathiesen, Søndermarken 15, 8960 Randers SØ

Zakarias Enemark, Søndergade 14B, Assentoft, 8960 Randers SØ

SØNDAG D. 19. MAJ

Essenbæk kl. 10.00

Laurits Friis, Langdalen 17, 8960 Randers SØ

Amalie Monberg Hansen, Storegade 37 D, Assentoft, 8960 Randers SØ

Emilia Dalbjørn Sommer-Larsen. Elmevej 2, Assentoft, 8960 Randers SØ

Simon Gregersen, Flintevej 3, Assentoft, 8960 Randers SØ

Emma Jakobsen, Storegade 17, Assentoft, 8960 Randers SØ

Anton Nicolaisen, Assentoftgårdsvej 14, Assentoft, 8960 Randers SØ

Anna Fredborg Binder, Sanglærkevej 33, Assentoft, 8960 Randers SØ

Sine Rosa Møgelvang Duun, Birkevej 7, Assentoft, 8960 Randers SØ

Lasse Holm Rødsgaard, Gl. Landevej 69, Assentoft, 8960 Randers SØ

Magnus Kærup Neumann, Skolevej 57, Drastrup, 8960 Randers SØ

Simone Sophia Simonsen, Dybdalhegnet 7, Assentoft, 8960 Randers SØ

Årslev kl. 10.00

Frederik Blok Christensen, Hørningvej 26, Årslev, 8960 Randers SØ